#Attribution1 { height:0px; visibility:hidden; display:none }

26 Mart 2018

Çini Mini
Hayatta bazı insanlar vardır,yollarımız kesişir,hayatımız değişir...

Instagramda dolaştığım zamanlardan birinde benim yolum da Seher Nigiz'in  (@sehernigiz) profili ile kesişti. Fotoğraflarından enerji fışkıran,göze hitap eden çiniler boyayan bunları da müthiş bir şekilde fotoğraflayıp ,o an yanınızdaymış hissi yaratan müthiş bir kadın Seher Hanım.

Workshop düzenleyeceğini öğrenir öğrenmez hemen kendisi ile irtibata geçtim ,malesef workshop Ankara'da olacaktı

Bu beni yıldırdı mı?Tabi ki Hayır...Sabah ilk uçuş için biletimi aldım ve soluğu doğruca Ankara'da aldım.Workshop saat 10:00'da başladı.Birbirinden eğlenceli 18 bayanla 2-3 saat nasıl geçti anlamadım.

Workshop iki kısımdan oluşuyordu.Seher Hanım boyayabilmemiz için 10x10 kareler ve küçük tabaklar hazırlamıştı,bizler de bir güzel boyadık. İkinci kısımda ise kömür tozu ile kopya çıkarıp tahrir ile çizip üzerine nasıl boyama yapıldığını deneyimledik.

Ertesi hafta bisküvi ürünlerimin siparişini vermiş boyalarımı beklemeye başlamıştım bile... O gün bugündür çinilerimden ayrılamıyorum.

Bol öğrenmeli bol eğlenmeli çini ile dolu bir gün geçirmek isteyenlere Seher Hanım'ın workshopunu kesinlikle tavsiye ediyorum.Bir başladınız mı bırakamayacaksınız :)

Hala çinilerimi boyamaya devam ediyorum ve hala kendisini arayıp sorular soruyorum ,her seferinde de iyi ki tanışmışız diyorum.

Hayatımıza keyifli,eğlenceli,bilgilerini paylaşan ve paylaşmaktan keyif alan insanların girmesi dileğimle...


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder